Rīga, Lejas iela 13A
+371 27744725

Auto gāzes iekārtas

Autogāze – par un pret!
Šodien mēs savu dzīvi bez automašīnas nevaram pat iedomāties. Tā sniedz mums iespēju ērti un ātri pārvietoties gan pa pilsētu, gan ārpus tās. Dažiem auto ir darba ikdiena. Bet ar katru dienu šis prieks mūsu maciņus iztukšo arvien vairāk, bet nepieciešamība pēc auto pieaug. Laikā, kad benzīna un dīzeļdegvielas cenas kļūst lielākas, ir vērts aizdomāties par tādu alternatīvu kā auto gāzes iekārta. Auto gāzes iekārtas uzstādīšana? Mēs Jums pastāstīsim, kāpēc tomēr par!

SIA PREMIUM LPG auto darbnīca piedāvā auto gāzes iekārtu uzstādīšanu un iegūt tādus plusus kā – lētāka braukšana (gāze ir ievērojami lētāka par benzīnu un arī dīzeļdegvielu), mazāks kaitējums apkārtējai videi ( izplūdes gāzu toksiskums ir 3 reizes mazāks) u.c. (skat. zemāk ). Uzstādīšana un papildus izmaksas atmaksāsies pāris mēnešu laikā (biežāk brauksiet, ātrāk atmaksāsies), jo braukšanas izmaksas, salīdzinot ar benzīnu un dīzeļdegvielu, būs pat par 50% mazākas. 
 

Vēl joprojām liela autovadītāju daļa izsakās skeptiski par autogāzes iekārtu uzstādīšanu. Klīst priekšstati, kuri aptur autovadītājus izdarīt izvēli par labu autogāzei – nepatīkama smaka, noplūdes, balona sprādziena iespējamība u.c. Šie priekšstati ir maldīgi, jo jauno tehnoloģiju ietekmē, notikusi ievērojama attīstība. Mūsdienās izmanto jaunas paaudzes gāzes iekārtas. Elektroniska gāzes padeve ir precīza, ekonomiska un droša. Skarot jau iepriekš minēto tēmu par nepatīkamo smaku, par kuru sūdzas daudzi autovadītāji, īstenībā propānam nav smakas, tam tiek pievienota īpaša smaka, lai cilvēks spētu noteikt, kad gāze ir izplūdusi un attiecīgi rīkoties. Lai likvidētu šo problēmu, nepieciešams ne retāk kā reizi mēnesī kondensātu pārliet speciāli domātā tvertnē. Ja tas nepalīdz, tad jāpārbauda pašu autogāzes iekārtu . Nereti notiek strīdi autovadītāju vidū par to, ka autogāzes sistēma patērē vairāk gāzes, nekā iepriekš benzīna, un tādējādi šī sistēma neatmaksājas. Tas var notikt tikai tādos gadījumos, ja auto dzinējam ir nepareizi uzstādījumi. Ja profesionāļi uzstādīs sistēmu pareizi, tad gāzes patēriņš salīdzinot ar benzīnu nebūs lielāks par 20%. Opel, Volvo, Renaut un citi ražotāji piedāvā jau rūpnīcā uzstādīt autogāzi.

 

Uzstādot autogāzes iekārtas, Jūs iegūsiet :

   

Auto gāzes iekārtas ietekme uz dzinēju:

 

Auto gāzes iekārtas ietekme uz drošību:

Ir jāpiebilst, ka mīti par autogāzes balona bīstamību ir pilnīgi apgāzti, neticiet sabiedrībā pastāvošajiem stereotipiem, bet noskaidrojiet paši!

 

Autogāzes tvertnes tiek aktīvi testētas. Zemāk Jūs varat apskatīt video un pārliecināties paši.

 

 

Auto gāzes iekārtas ietekme uz ekoloģiju:

 

Sakāt autogāzei – Jā! Maciņš, auto un daba būs Jums pateicīgi! PREMIUM LPG servisā Jums palīdzēs autogāzes uzstādīšanā!

Gāzes ierīces uzstādīšanu savam auto varat pasūtīt pa talruni - +37126533406 vai iegriežoties pie mums servisā (Rīga, Lejas iela 13)

Varat droši zvanīt un pieteikties auto gāzes iekārtas uzstādīšanai PREMIUM LPG  servisā . Mēs uzstādām, Jūs ietaupāt!